054-6400043
הספר "דיאטה?! הצחקת אותי"
Humor Development online
תשלום מקדמה לשריון תאריך לסדנה
קורס מנחי יוגה צחוק
פיתוח הומור למרצים ומנחים
כרטיסי ברכה
מארזי שוקולד
תשלום באשראי
מגנטים - דיאטת הצחוק
סדנת הומור למנחי יוגה צחוק
4 מגנטים "דיאטת הצחוק"
תשלום באשראי

 

יש הנותנים בשמחה, והשמחה היא שכרם
ועל כך תבורכי. נתינה מסוג זה מחממת
את הלב, ואנו מחזקים את ידך על כך.

 

הגרה יולי 2016


 
השבוע ביקרתי במשרדי הגרה עם חבורת בלוגריות ומובילות דעה בתחום הפלאס סייז. מלבד כיבוד מפנק וסיור במפעל זכינו לחוות דעה ולהשמיע את גישתנו לגבי העיצובים. נכון שתמיד חלמתן לקחת בגדים מסויימים שבחנות - לגשת למעצב ולשאול "על מה בדיוק חשבת כשיצרת את הדגם הזה?". אז זכינו להגשים את החלום. 
אז אחרי המפגש המעניין שהיה לנו אתמול בערב עם נציגי "הגרה" שמתי היום פעמי אל סניף באר שבע עם משימה, לבזבז את שוברי המתנה שקיבלתי. חייבת לציין שלולא השוברים יש מצב שהייתי נשברת מהר מאוד ולא ממשיכה לחפש משהו מוצלח. בסופו של דבר יש לי הרבה בגדים כבר בסגנון ולאחרונה פחות הולכת עם טריקו או רפוי, ונדרתי נדר לא לצאת משם עם אף שמלת אוהל שחורה. בעזרת נחישות ולא מעט מדידות יצאתי בסוף עם שלושה פריטים שאני אוהבת,
מנחשות מה? הבחירות שלי בהמשך. 
הגופיה במקור היא חלק מקומבינציה של טוניקה ארוכה עם פתחים בצדדים, והגופיה נלבשת מעליה. שמתי תמונה בתגובה הראשונה.עשיתי איתה ניסוי ולבשתי ללא הבסיס עם ג'ינס. היא טיפה פתוחה לי מדי למעלה ובאיזור הזרועות . סה"כ אהבתי אותה בעיקר את שילובי הבדים ופס התחרה השקופה המגניב.תמונת המקור פה:
מהגינס הזה בסופו של דבר לא הצלחתי להיפרד והם חזרו איתי הביתה. 189 ש"ח - ללא הנחה. 
גם הגופיות המנצנצות קנו אותי - כנראה סוג של הגשמת פנטזיה. יכול להתאים מעולה לאירועים יחד עם עליונית - ככה למשל - 
שתי גופיות זהות בשני גוונים ובשני מידות שונות. למעשה הזהובה גדולה בשתי מידות מהכסופה, הבדל שלא לגמרי מורגש בלבישה, כשמידה 4 מעט רפויה ומידה 2 צמודה יותר. נתקלתי בתופעה דומה במכנסיים, מידה 3 עולה די טוב עם מעט אתגר בסגירה, מידה 5 אם כך, אמורה לשחות עלי אבל לא - יושבת טוב. אז מה קורה פה? או שאני מתרחבת כדי להתאים את עצמי לבגד או אולי החזקתי את הבטן פנימה כשהיה כתוב 2-3 בתווית, ליתר ביטחון? לא ברור לי. 
ללוק הזה מאוד התחברתי ובהינתן תקציב גדול יותר הם לגמרי היו באים איתי הביתה. אהבתי את הטוניקה וגם את הג'ינס, אך בסופו של דבר נשארו בחנות כי רציתי מידה אחת יותר ולא היה להם. 
בשמלה הזאת קורה משהו מעניין בצד. זו מן תעלה עמוקה שהיה ניתן לעשות ממנה כיס אם לא מפריע לך שהדברים ששמת בכיס דופקים לך על הברך. 
דבר נוסף שלא רואים בתמונה היא שהפסים הבהירים הם צהובים ולא לבנים כפי שנראה ויש שם מין דוגמה קטנה ומעניינת. 
בסופו של דבר ובניגוד לציפיות המוקדמות שלי מהגרה בהחלט ניתן לאתר פריטים מעניינים ומוצלחים בלוק יחסית צעיר, ובלי אף פריט מטריקו שחור וענקי.
ממליצה על סיבוב בדיקה ללא דעות קדומות, מאמינה שיהיו לכן הפתעות. 


 
 
הרשמו לרשימת התפוצה
להרשמה אנא הקלידו את כתובת
הדוא"ל שברשותכם:
   שלח
צרו קשר:
 דבי ינקו חדד - צחוקולטיירית
0546400043
 debbie.iancu@gmail.com
עקבו אחריי:
פייסבוק
יוטיוב
 


 
לייבסיטי - בניית אתרים